Állásajánlatok

Könyvelő

A 10 éve alapított, kizárólag magyar tulajdonú Clasman Csoport felvételre keres tapasztalt, megbízható munkatársat könyvelő pozícióba.

Feladatok

• Pénzügyi és számviteli feladatok napi szintű, folyamatos ellátása
• Teljeskörű főkönyvi könyvelés
• Analitikus nyilvántartások kezelése
• Adóbevallások határidőre történő elkészítése
• Havi, negyedéves és éves zárási munkálatokban aktív részvétel
• Beszámolók összeállítása
• Jelentések elkészítése és beküldése
• Riportok készítése
• Cégképviseleti ügyekben eljárás a hatóságok felé
• Bérszámfejtésben és munkaügyi feladatokban való részvétel

Elvárások

• Mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció
• Legalább középfokú végzettség gazdasági-pénzügyi területen
• Legalább 3-5 éves könyvelői tapasztalat
• Önálló munkavégzés
• Széles körű, naprakész számviteli, pénzügyi, adózási ismeretek
• MS Office (Excel, Word) magas szintű ismerete
• Precizitás, terhelhetőség, rendszerezési képesség
• Felelősségteljes és gyors munkavégzés
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye

  • Dunaújvárosi irodánkban

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő