Állásajánlatok

Mérnök értékesítő

Mérnök értékesítő munkakörbe, Dunaújvárosi gyárába keresünk új, főállású munkatársát.

Amit kínálunk

  • Fix bér, és kiemelkedő forgalomarányos jutalék
  • Felelősségteljes munkakör, önálló munkavégzéssel
  • Komplex projektekben való részvétel
  • Szakértő támogatás egy innovatív cégnél
  • Céges autó, laptop, telefon

Feladatok

  • Az értékesítés dinamikus növelése, éves, havi és heti terv alapján
  • Új és meglévő vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Hosszú távú partnerkapcsolatok kiépítése
  • Ajánlatok koordinálása, tender anyagok előkészítésében való részvétel
  • Partnerek és projektek naprakészen tartása CRM rendszerben

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépészmérnök, épületgépész)
  • Minimum 3 év ipari- műszaki üzletkötői területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Ügyfélkapcsolati rendszer megléte nagyvállalati szegmensben
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Profitorientált, üzleti szemlélet
  • Microsoft Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kapcsolatépítő képesség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó megjelenés, magabiztos fellépés

Előnyt jelent

  • Gyakorlat valamilyen vállalatirányítási rendszer kezelésében
  • Hasonló területen végzett munkatapasztalat
  • Dinamikus, kreatív személyiség, aki képes önállóan és csapatban dolgozni
  • Aktív, releváns piacismeret

Munkavégzés helye

  • Dunaújvárosi irodánkban, országos utazással

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő